Dünya Değişmeden; fikir olarak 2010 yılında ortaya çıkmış, daha sonra 2015 yılına doğru seyahat acentesine dönüşmüş bir şirket. Deneyim odaklı seyahati hedefleyen Dünya Değişmeden, misafirlerini götürdüğü destinasyonun yerel hayatına dahil ediyor ve günlük hayatın derinliklerinde bir seyahate çıkarıyor.

Kendisi de bir gezgin olan Dünya Değişmeden’in sahibi Tulga Ozan, gittikleri yerde sadece fotoğraf çekmediklerini, yerel halk ve kültürle içiçe seyahat ettiklerini anlatıyor. Ozan, hem yerellik hem de konforu bir arada sunduklarını söylüyor.

2015 yılından bugüne kadar 60’ın üzerinde tur organizasyonu yaptıklarını ve bunların bazılarının sürekli tekrar eden turlardan bazılarının da daha az sıklıkla tekrar eden turlardan oluştuğunu kaydeden Tulga Ozan, bir turdan en fazla üç-dört tane yaptıklarını belirtiyor.

Coşkun Aral’la Belgesel Tadında Seyahat

Dünya Değişmeden’den Tulga Ozan: “Öte yandan Coşkun Aral ile birlikte belgesel tarzında bir seyahat programı başlattık. Bu, Ağustos ayında Papua ve Borneo’yu kapsayan kabileleri ziyaret edeceğimiz bir program olacak. Pakistan, Bosna-Hersek, Yunanistan Tyrnavos Karnavalı, Ürdün, Beyrut gibi tur ve organizasyonlarımız da yapmaktan çok zevk aldığımız diğer programlarımız arasında yer alıyor.”

Daha fazla detay için TIKLAYIN.

Kaynak